Kategorie

Archiwa

Stacja La Jonquera staje się naszym strategicznym centrum obsługi klienta na trasie przez Europę

Stacja La Jonquera staje się naszym strategicznym centrum obsługi klienta na trasie przez Europę

OnTurtle przebudowała i unowocześniła swoją infrastrukturę na stacji w La Jonquera, przekształcając ją w prawdziwe centrum międzynarodowego transportu lądowego o powierzchni 25 000 m2. Jest to ambitny projekt, w którym wydajność, trwałość i usługi łączą się z nowym wizerunkiem marki, aby 26 lat po naszych narodzinach przekształcić naszą flagową stację w strategiczne centrum obsługi klienta na trasie przez Europę. Wszystkie zmiany i unowocześnienia w zakresie usług, sygnalizacji, ruchu, komunikacji i infrastruktury zostały dokonane z myślą o profesjonalnych przewoźnikach i firmach transportowych.

 

Nowe dystrybutory z możliwością jednoczesnego tankowania

Nowa strefa tankowania ciężarówek OnTurtle w La Jonquera została zmodernizowana dla zwiększenia wygody naszych klientów. Od projektu po konstrukcję, od urządzeń zabezpieczających po dystrybutory — wszystko zostało zaprojektowane z myślą o bardziej efektywnym czasie odpoczynku. Nowe dystrybutory umożliwiają jednoczesne pobieranie dwóch paliw podczas jednego tankowania, co stanowi oszczędność czasu i wygodę dla kierowców.

 

Bardziej zrównoważony model stacji

W OnTurtle od lat pracujemy nad bardziej przyjaznym dla środowiska modelem pracy: od naszej sieci gazowej w Europie, przez ciągły rozwój, po instalację paneli fotowoltaicznych w La Jonquera. Instalacja jest przygotowana do produkcji 23 700 Kw/h rocznie, przy redukcji CO2 równej 7 861 kg. Panele fotowoltaiczne uzupełniają system kolektorów słonecznych, który umożliwia produkcję ciepłej wody użytkowej, poprawiając tym samym efektywność energetyczną stacji.

 

Zakończenie procesu zmiany wizerunku

Estetyka stacji również uległa znacznej zmianie: zadaszenia, dystrybutory, pylon cenowy i reszta obiektów są teraz oznaczone nową marką OnTurtle, dzięki czemu jej wizerunek jest bardziej jednolity i nowoczesny we wszystkich aspektach.

Te nowe funkcje są uzupełnieniem szerokiej gamy usług oferowanych przez stację, która ma własny parking strzeżony, cieszący się kategorią GOLD przyznaną przez ESPORG jako jeden z najbezpieczniejszych w Europie, jak również toalety, prysznice, pralnię, hotel, sklep, supermarket i restaurację. Nasza stacja OnTurtle w La Jonquera wyposażona jest również w jedyną w Europie instalację do mikrofiltracji, która gwarantuje najwyższą jakość paliwa.