Kategorie

Archiwa

Nowe karty OnTurtle Diesel Cards już są dostępne!

Nowe karty OnTurtle Diesel Cards już są dostępne!

Rok 2019 był rokiem zmian, krokiem naprzód, odpowiedzią na nowe wyzwania stojące przed sektorem logistyki i mobilności, dlatego firma OnTurtle wykorzystuje zmianę roku na aktualizację swoich kart paliwowych. Karty mają  nowy wygląd i udoskonalone środki bezpieczeństwa.

Nowa „OnTurtle Diesel Card” zastępuje obecne karty, które automatycznie wygasają 31 grudnia. Kartę należy aktywować w strefie klienta na stronie internetowej OnTurtle (https://onturtle.eu/), gdzie użytkownik otrzyma nowy kod PIN. Po zakończeniu procesu karta będzie ważna przez cztery lata.

Naszym klientom oferujemy pięć różnych rodzajów kart dostosowanych do ich potrzeb. Z kart można korzystać na ponad 1500 stacjach paliw sieci dystrybuowanych w całej Europie. Jedną z zalet kart jest możliwość ustalenia indywidualnego limitu dziennego zużycia paliwa.

Oto pięć rodzajów kart, oferujących wszystkie formy płatności:

  • Diésel Card Go B, dla pojazdów chłodniczych, z płatnością kredytową (akceptowana na stacjach OnTurtle w Carmonie, La Jonquera i MercaBarna).
  • Diésel Card Recharge, z przedpłatą, doładowaniem on-line, co pozwala na odzyskanie opłat za olej napędowy dla firm (akceptowana we wszystkich krajach za wyjątkiem Słowenii).
  • Diésel Card Platinum, z płatnością gotówką (akceptowana na stacjach MercaBarna, La Jonquera i Andoain).
  • Diésel Card Gasóleo Profesional: z płatnością kredytową, pozwala na odzyskanie opłat za olej napędowy dla firm (akceptowana we wszystkich krajach sieci OnTurtle).
  • Diésel Card Gold: z płatnością kredytową (akceptowana we wszystkich krajach sieci).

 

Firma OnTurtle wychodzi naprzeciw wyzwaniom sektora transportowo-logistycznego, oferując międzynarodową sieć zaprojektowaną w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, z kompletną i spersonalizowaną ofertą usług przekrojowych:

 

  • Turtle On the way: usługi ułatwiające mobilność
  • Turtle Management: usługi zarządzania i wydajności
  • Turtle Innovation: usługi w celu poprawy przyszłości

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej karty OnTurtle, zapytaj o nią na stronie internetowej (https://onturtle.eu/contacto/) lub wyślij e-mail na adres customerservice@onturtle.eu.