Historie

Více než 20 let jezdíme po cestách plných výzev a nepředvídaných situací, a proto velmi dobře známe každodenní potřeby našich klientů.

Doprovázeli jsme vás u vašich projektů, aby vaše cesty byly přijatelnější. Díky nim jsme každý den získávali další a další zkušenosti a znalosti.

V roce 1995 se zrodila La Jonquera,, náš symbol a první čerpací stanice pro vysokotonážní vozy ve Španělsku. Stalo se z ní jedno z klíčových míst pro silniční dopravu zboží.

V roce 1997 byly zprovozněny první karty Diesel Card , umožňující našim klientům čerpat paliva se slevou po celém Španělsku.

V roce 2001 jsme přišli s podporou dopravy, , tedy platformou služeb, jejímž prostřednictvím spravujeme mýtné, trajekty, pokuty, vracení DPH a širokou nabídku služeb a řešení pro každodenní provoz.

V roce 2006 jsme se vydali na dobrodružství do zahraničí , tato cesta nás dovedla do 8 evropských zemí, kde disponujeme více než 1500 čerpacích stanic.

V roce 2007 jsme zavedli věrnostní program Transcard, který se nejprve specializoval na profesionální dopravce a později byl rozšířen i na osobní vozidla.

V roce 2015 bylo slavnostně otevřeno naše odpočívadlo se službami, tedy „Área de servicio“ La Jonquera. , Toto centrum je určeno pro dopravu budoucnosti. Vyniká zařízením k mikrofiltraci paliva, exkluzivním bezpečnostním a kontrolním systémem a kompletně oploceným parkovištěm o rozloze 10 tisíc m2.

Neustále se rozvíjí a hledí do budoucna. Nikdy jsme nepřestali růst a překonávat se, abychom spolu s našimi klienty dosahovali excelence.

Red Tortuga

je nyní

On Turtle

Poznejte nás

 

Náš symbol

Přicházíme ze země želv a ne náhodou je v našem chování mnoho z jejich charakteru.

Naučili jsme se od nich přizpůsobit se jakékoli situaci a díky tomu se dostali až sem. A právě vytrvalost a proaktivní zaměření nás přivedou k budoucím úspěchům.

Želva není jen v našem logu, není jen názvem nebo pojmenováním…

Želvu máme skutečně ve znaku jako symbol inteligence, inovace a vize, který nás definuje a o který se s vámi chceme podělit.