Nasz zespół

„Najpiękniejsze w pracy zespołowej jest to, że zawsze ktoś stoi obok ciebie”.

Margaret Carty

Dyrekcja

Área comercial

España & Sudoeste de Europa

Carolina Cava Saorin

Carolina Cava Saorin

Senior Sales Representative
España & Sudoeste de Europa
ccava@onturtle.eu
T. 0034680293060
Paul de Mendoza

Paul de Mendoza

Southwestern Europe Sales Manager
Sur Oeste de Europa
pdemendoza@onturtle.eu
T. 0034 682363340
Carlos Arce García

Carlos Arce García

Senior Sales Representative Specialist Spain
Sur y Levante de España
carce@onturtle.eu
T. 0034 636635705
Nuria Jurnet Vila

Nuria Jurnet Vila

Senior Sales Representative Spain
Cataluña
njurnet@onturtle.eu
T. 0034 661311742
Eduard Torné Costa

Eduard Torné Costa

Senior Sales Representative
Cataluña y Aragón
etorne@onturtle.eu
T. 0034 682 843 218
Borja Urresti Requejo

Borja Urresti Requejo

Senior Sales Representative
Centro y Norte de España
burresti@onturtle.eu
T. 0034 682 835 765

Polonia & Este de Europa

Centro de Europa

Tomas Novy

Tomas Novy

Senior Sales Representative
Czech Republic
tnovy@onturtle.eu
T. 0034 689445639

Red

Mónica Díaz Ardines

Mónica Díaz Ardines

Network & Partners' Cards EU Manager
mdiaz@onturtle.eu
T. 0034 935568717
Luis García Jiménez

Luis García Jiménez

Network & Partners' Cards EU Specialist
lgarcia@onturtle.eu
T. 0034 935568725

Customer Service

Justyna Nowicka

Justyna Nowicka

Customer Service Officer
Polonia & Este de Europa
Jnowicka@onturtle.eu
T. 0034932633408

Recursos Humanos

Meritxell Muga Gómez

Meritxell Muga Gómez

Account, Offices & Compliance Specialist
mmuga@onturtle.eu
T. 0034 935568703

Recepción

Área financiera

Contabilidad

Control

Facturación

Crédito y cobros

La Jonquera

Jonquera Autos

Norma Calabuig Berrocal

Jonquera autos operator
T. 0034972555262

Jonquera Camiones

Jonquera Autos

E.S. Mercabarna

Luis Fariñas

Luis Fariñas

Mercabarna Gas Station Operator
mb@onturtle.eu
T. 0034 605256376
Roberto Sancho

Roberto Sancho

Mercabarna Gas Station Operator
mb@onturtle.eu
T. 0034 605256376
David Aragón

David Aragón

Mercabarna Gas Station Operator
mb@onturtle.eu
T. 0034 605256376

Spotkaj się z nami tam, gdzie tego potrzebujesz

Nasz zespół handlowy obsługuje cały kontynent, świadcząc usługi dla europejskich firm transportowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, prosimy o kontakt z przedstawicielem swojego rejonu.


 
 

Pracuj z nami