Historia

Od ponad 20 lat przemierzamy drogi pełne wyzwań i nieprzewidzianych sytuacji, dlatego wiemy lepiej niż inni, jak wygląda codzienność naszych klientów.

Towarzyszyliśmy im w projektach, ułatwiając pracę na drodze, rozwijając każdego dnia, zdobywając doświadczenie i wiedzę.

W 1995 roku powstała La Jonquera , nasz symbol i pierwsza stacja obsługi przeznaczona wyłącznie dla pojazdów wielkogabarytowych w Hiszpanii, która stała się jedną z kluczowych lokalizacji dla transportu drogowego towarów.

W 1997 roku oddaliśmy do użytku pierwszą Diesel Card , która umożliwiła naszym klientom tankowanie po obniżonej cenie w całej Hiszpanii.

W 2001 roku daliśmy odpowiedź dla wsparcia w transporcie , stworzyliśmy platformę serwisową, dzięki której można zarządzać opłatami za autostrady, promy, płacić mandaty, odzyskiwać podatek VAT i korzystać z szerokiej gamy usług i rozwiązań na co dzień.

W 2006 roku rozpoczęła się nasza międzynarodowa przygoda, , podróż, dzięki której jesteśmy obecni w 8 krajach europejskich, oferując usługi na ponad 1500 stacji paliw.

W 2007 roku zaczął działać nasz program lojalnościowy Transcard, który był pierwszym tego typu programem przeznaczonym najpierw dla firm transportowych, a później również dla samochodów osobowych.

W 2015 roku otworzyliśmy „strefę usługową La Jonquera”. , Jest to miejsce zaprojektowane jako centrum obsługi transportu przyszłości, w którym wyróżniają się: instalacja do mikrofiltracji paliw, wyłączny system bezpieczeństwa i kontroli oraz w pełni ogrodzony parking o powierzchni 10,00 m2.

Stale się rozwijamy, patrząc w przyszłość. Nigdy się nie zatrzymujemy, stale dążymy do doskonałości, oferując ją naszym klientom.

Red Tortuga

teraz w

On Turtle

Dowiedz się więcej

 

Nasz symbol

Pochodzimy z krainy żółwia i nie przypadkiem mamy w sobie wiele z niego.

Nauczyliśmy się od nich zdolności dostosowania się do każdej sytuacji. Nasza wytrwałość i zorientowanie na cel pomagają nam w realizacji naszych planów w przyszłości.

Żółw to nie tylko logo, to nie tylko nasza nazwa, nie tylko to, jak chcemy być nazywani…

Żółw to nasze godło, symbol inteligencji, innowacyjności i wizji, które nas określają.